Канатна дорога

Можливість побувати на вершині гори, побачити невимовні пейзажі, вдихнути чисте повітря карпатських гір – це прекрасний спосіб відновлення душевної рівноваги, отримання заряду позитиву та енергії

У селі Волосянка діє гірськолижний комплекс «Захар Беркут»Канатна дорога на гору Високий Верх дозволить оцінити красу української гірської природи, побачити панораму навколишньої місцевості і навіть простори Закарпатської області. Туристи з сусіднього відомого курорту Славське часто приїжджають сюди помилуватися неймовірними пейзажами гори Високий Верх. Багато туристів відправляються сюди на цілий день, так як залишати чудове місце зовсім не хочеться.

Крісельний підйомник «Захар Беркут» з комфортом піднімає своїх відвідувачів по канатній дорозі довжиною майже в три кілометри не тільки в період гірськолижного сезону. В інші пори року – влітку і восени – він стає оглядовим атракціоном, якому немає рівних у красі видів. Ви пролетите над вершинами столітніх дерев, побачите соковиту зелень карпатської хвої і чарівний горизонт, по колу якого простягаються прикрашені пишною рослинністю гори.

Час підйому або спуску підйомника «Захар Беркут» в одну сторону – 50 хвилин. Послуга доступна в літній та осінній періоди. Для тих, хто ще не подорожував по канатній дорозі, нагадаємо, що навіть у теплі дні на висоті може бути досить прохолодно і вітряно, тому варто захопити з собою легку вітрівку або куртку. А в сонячний період закритий одяг і головний убір вбереже від небажаної палючої засмаги. Але якщо у вас не виявилося при собі додаткового одягу, персонал канатного комплексу запропонує вам пледи (під заставу), які допоможуть сховатися від холоду або сонячних променів.

Навіть якщо ви вже бували в Карпатах, пишаєтеся вміннями лижної майстерності та віддаєте перевагу активному зимовому відпочинку, обов’язково приділіть свій час відвідуванню канатної дороги Захар Беркут, що веде на гору Високий Вгору влітку або восени. Враження від побаченого можна оцінити, тільки особисто спробувавши цей незабутній душевний атракціон.

Графік роботи канатної дороги і важливі моменти

Ціни

Подорож над Карпатами на крісельному підйомнику