Екскурсії на квадроциклах

Вирушаючи в цю подорож Ви зможете відпочити від сірих буднів і наповнити себе незабутніми та позитивними емоціями.

Жодна поїздка на автомобілі не зрівняється з катанням на квадроциклах. В чому ж секрет?

  1. Квадроцикл це всюдихід, а значить чим крутіший схил або ж глибша яма, він зможе їх подолати.
  2. Відсутність такого захисту як в автомобілі, та й загалом відкритість, допомагають краще відчути єднання із цим транспортним засобом.
  3. Він спроектований так, щоб максимально підняти адреналін у вашій крові. В сукупності ці чинники роблять катання на квадроциклах незабутнім екстремальним відпочинком душі і тіла.

Маршрути

«Гора Ільза» (1066 м)

Гора знаходиться у центрі кільця гір, які оточують Славське. З неї добре видно сусідні гори Тростян (1235 м) на північному заході та Високий Верх (1242,8 м) на південному сході. Далеко на південному заході можна зауважити контури потужного закарпатського полонинського хребта Боржави. У долинах добре видно населені пункти Славське, Тарнавка і Волосянка. Друга назва гори – Відьмина гора, про яку розповідають безліч легенд

Тривалість маршруту – 2 години

Протяжність – 15км

Озеро Vita

Тут Вам можуть запропонувати безліч розваг на будь-який вибір. Особливо ця місцевість сподобається рибакам. Крім того, озеро Vita вражає своєю красою і мальовничість, а шлях до нього пролягає через Закарпатську область і біля гори Високий Верх(Захар Беркут).

Тривалість маршруту – 2-3 години

Протяжність – 30 км

Водоспад Шипіт

Водоспад Шипіт – це мальовничий водоспад, який знаходиться в Карпатському регіоні, на північних схилах гірського масиву полонини Боржава, біля підніжжі гори Гемба. Розташований Шипітський водоспад у глибокій ущелині річки Пилипець, Міжгірського району Закарпатської області. Шипіт – один з найкрасивіших водоспадів України. Навколо нього ліс, прохолода і тиша. Невелика річка, що бере свій початок на полонині Боржава, кидає тут каскадами свої води з 14-метрової висоти. Особливо гарним Шипіт буває після дощів, коли гуркіт від падучої води можна почути за десятки, а то й сотні метрів від самого водоспаду.

Тривалість маршруту – 4 години

Протяжність – 82 км

Боржавський хребет

Найбільша полонина в Українських Карпатах – полонина Боржава, що простяглася в довжину більш ніж на 50 км. Найвища вершина полонини – гора Стій заввишки 1681 м. Також відомими вершинами є Томнатик (1343 м), Великий Верх (1508 м), Магура-Жиде (1518 м), Граб (1374 м), Гемба (1494 м) та ін.. На схилах г. Стій – заказник державного значення Росішний. Крім того, на території цього масиву бере свій початок друга за величиною ріка України – Дністер.

Тривалість маршруту – 5 – 6 години

Протяжність – 100 км

Заказник на Франківщині

Це ексклюзивний маршрут, який найбільше підходить екстрималам і для людей, що люблять природу. На своєму шляху в десятки кілометрів і навіть більше Ви не зустрінете жодної живої душі. В такій недоторканій місцевості збереглася навіть вузькоколійка за часів Австро-Угорщини. Маршрут розрахований приблизно на увесь день.

Ексклюзив

Цікавість цього маршруту полягає в тому, що клієнт сам обирає дороги і те, що хоче побачити. Тривалість цього маршруту може бути від 1 години до кількох днів.